scorecardresearch

The amazing spider-man(İnanılmaz Örümcek Adam) full izle

802 izlenme
Kategori Gıda
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Özet ve Detaylar
Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı "ben kimim?, nereye aitim?" sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy'ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır...
Aşkın (500) Günü filmiyle izlediğimiz Marc Webb'in yönettiği ve önceki Örümcek Adam filmlerinin de senaryo grubunda bulunan Alvin Sargent, Steve Kloves ve James Vanderbilt'in senaryosunu yazdığı filmde Andrew Garfield Peter Parker'ı (Örümcek Adam), Emma Stone Gwen Stacy'i, Rhys Ifans Dr. Connors'ı, Martin Sheen Ben Amca'yı, Sally Field May Hala'yı ve Denis Leary de George Stacy'i canlandırıyor.
Bilindik bir hikayeyi, Peter Parker'ın süper-kahraman olma macerasını bu sefer daha kişisel bir perspektiften anlatacak olan yeni Örümcek Adam, Türkiye'de yazlarında sinemalarda.
Orijinal adı The Amazing Spider-Man
Dağıtımcı Warner Bros Turkey
Yapım yılı 2012
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar 4 başlık
Bütçe 230 000 000 $
Dil İngilizce
Görüntü formatı 35 mm, 70 mm
Renk Renkli
Ses formatı SDDS, Dolby Digital
Yapım formatı 2.35 : 1 Cinemascope
Etiketler